Bireysel Emeklilik Hesaplama
BES Kesinti Hesaplama

Bireysel Emeklilikten çıkmak isteyenlerin en büyük sorunu, BES iptali durumunda ne kadar kesinti olacağı ve birikimlerinin ne kadarını alacaklarıdır. Bu sorunu çözmek adına Bireysel Emeklilikten ayrılma durumunda katılımcının eline ne kadar para geçeceğine ilişkin hesaplama aracı hazırladık. Aşağıdaki alanların tamamını doldurarak (bilmediğiniz kısımlara O (sıfır)yazınız) BES ‘ten çıkmanız durumunda ne kadar kesinti olacağını ve elinize yaklaşık ne kadar geçeceğini öğrenebilirsiniz. Ayrıca BES Kesinti Hesaplama Aracımızın altına yorum yaparak sorularınızı sorabilirsiniz.Yaşınız:
BES Giriş Tarihi:
Yatırılan (Anapara):
Anapara Getirisi:
Devlet Katkısı:
Devlet Katkısı Getirisi:

Bireysel Emeklilik Hesaplama Konusuna 32 Yorum Yapıldı
 1. Selman dedi ki:

  2006 Şubat girisliyim. Banka yetkilisi ne zaman istersem ayrilabilecegimi ve hiçbir kesinti olmayacağını söylemişti. Şimdi ise 1771 TL’den 1000 küsür elime gececekmis. Iyi kandırıyorlar. Pişmanım.

 2. LEVENT dedi ki:

  Bu kadar saçma sapan sistem olamaz. Devlet nasıl bu sisteme evet der hayretler içerisindeyim. 4 yıldır yatırdığım miktar 5300 devlet katkısı hariç,
  sistemden çıkarsam ne kadar alırım diye sordum müşteri temsilcisine cevap: 4810 neden böyle benim yatırdığımın bile altında dedim. 5 yıldan önce çıkarsam devlet katkısı olmazmış hadi devletin katkısını istemiyorum (zaten hiç olmadı da) benim paramı 4 yıldır kullanıyorsunuz faiz vermediniz bari ana paramı verin.

 3. hhh dedi ki:

  hesapla iste zorlama beni

1 2
Sayfa başına git