Bireysel Emeklilik Hesaplama
BES Kesinti Hesaplama

Bireysel Emeklilikten çıkmak isteyenlerin en büyük sorunu, BES iptali durumunda ne kadar kesinti olacağı ve birikimlerinin ne kadarını alacaklarıdır. Bu sorunu çözmek adına Bireysel Emeklilikten ayrılma durumunda katılımcının eline ne kadar para geçeceğine ilişkin hesaplama aracı hazırladık. Aşağıdaki alanların tamamını doldurarak (bilmediğiniz kısımlara O (sıfır)yazınız) BES ‘ten çıkmanız durumunda ne kadar kesinti olacağını ve elinize yaklaşık ne kadar geçeceğini öğrenebilirsiniz. Ayrıca BES Kesinti Hesaplama Aracımızın altına yorum yaparak sorularınızı sorabilirsiniz.Yaşınız:
BES Giriş Tarihi:
Yatırılan (Anapara):
Anapara Getirisi:
Devlet Katkısı:
Devlet Katkısı Getirisi:

Bireysel Emeklilik Hesaplama Konusuna 14 Yorum Yapıldı
 1. Aysel dedi ki:

  Bireysel emeklilik hesaplama ( Bes hesplama ) mükemmel olmuş , çok yardımcı oldu. İptal durumunda elime geçecek parayı merak ediyordum. Başka yerde bulamamıştım. Teşekkürler.

 2. halil severoğlu dedi ki:

  bes hesaplaması yapar mısınız? teşekkürler.

 3. volkan gürol dedi ki:

  06.06.2014 tarihli girişim var. 100 liradan iki ay ödedim. Çıkarsam ne kadar alabilirim.

 4. şükrü dedi ki:

  allah belalarını versin 6 ay yatırmışım 1114 tl toplam ödemeye ayrıldığım taktirde 229 lira para veriyor bana, bankanında bankacınında sigortanında kandırıp sigorta yapan sigortacınında allah belalarını versin, tuzak bunlar

  1. Serdar dedi ki:

   Merhaba benimde 1025 tl 7 ay yatırdım çıkmak istedim 700tl kesiyor 300tl bana veriyor sizinle durumumuz aynı siz hangi yolu denediniz

 5. Gizem Özdemir dedi ki:

  İnsanları kandırıyosunuz. Tam on bin yatırdım, arastırılırsa her yerde iptal durumunda kesme işlemi devlet katkısı üzerinden değerlendiriyo yazıyor ama sordugumda benim elime gececek para 9. 350. devlet katkısı 2.500 dü onu geçtim benim paramdan kesiyolar. Ne anladm ben bu işten, ben yiyemedim sen ye durumu. Keriz yerine koyuyorlar hem paranı işletip para kazanıyorlar hem anaparadan kesiyorlar haksızlık adaletsizlik bu. Bilseydim HESAP kartımda da veya evde de saklayabilirdim. Haram zıkkım olsun. Bide zamanında parayı yatırsalar içim yanmacak iki kat zarara ugradım.

 6. Mikail GÖKTÜRK dedi ki:

  Ben iki sene sonra ayrılacam elime ne kadar para geçecek yardımcı olur musunuz

  1. admin dedi ki:

   Yukarıdaki hesaplama aracının amacı ne kadar alacağınızı hesaplamak, fakat yatırdığınız para vs. bilgileriniz olmadan ne kadar alacağınızı hesaplamak mümkün değil.

 7. ali özer dedi ki:

  2 sene sonunda iptal etmek istesem ne kadar alabilirim?

  1. Kayhan dedi ki:

   Amaç paranızı işletmek, küçük görünen meblaglarla büyük havuz olusturmak ve kazanan hep kendileri. İnsanları enayi yerine koyuyorlar gibi. Ben de birşey sorucam benim şimdi yatirdigim 100 TL misal, 10 yıl sonraki değeri nedir iki kilo dometes fiyatı belki de olacak… Çünkü maglum Türk lirası bu, hiç değer kazandığı görülmemiş. Peki neden dolar üzerinden yapmiyorsunuz bunu işinize gelmez çünkü değeri artar. Size tavsiyem gidin dolara euraya yatırım yapın daha karlı çıkarsınız. Şimdi kaz kafalar derki onlar ABD parası onlar mi kazansın. Ben de diyorumki hep Türk vatandasi mı dolandirilsin?

 8. faruk dedi ki:

  tutar doğru ise gerçekten başarılı bir uygulama.teşekkürler

  1. admin dedi ki:

   Olumlu yorumunuz için teşekkürler.

 9. mina dedi ki:

  haksizlik 22 ay yatrdim 2 milyar 300 ana paramdi devet katkisi disinda ve suan bana verecekleri 640. Sacmalik tuzak bu ya zehir zikkim olsun size.

  1. admin dedi ki:

   Yazdığınız rakamlara göre alacağınız tutar çok az. Bireysel emeklilikten çıkışta 640 TL ödeme yapılacağı bilgisini nereden aldınız?

Sayfa başına git