BireyselEmeklilikSistemi.Org

Stopaj-İadesi-Son-Durum

BES Kesinti iadeleri ne zaman yapılacak?

Bilgi: Klavye yön tuşlarını kullanarak galeri resimleri arasında geçiş yapabilirsiniz.
Yorumlar
  1. mağdur dedi ki:

    son durum bende kalktım yerinde sorayım dedim gittim vergi dairesine bu konuyla ilgili bir yetkili ile görüşmek istediğimi söyledim danışmadaki bir bayan bir işveren edası ile bana bu sistemin bir lutuf olduğunu eyerki böyle bir uygulama olmasa bu parayı alamayacağımızı anlatmaya çalıştı ben yine ağızından ödemelerle ilgili bir tarih almak istedim bu arada eylülde verdim evraklarımı 2011 çıkışlıyım bana yaklaşık olarak bir yıl tarih verdi hangi yılı ödüyorsunuz dedim 2009 dedi ama zerre kadar inanmadım yani açıkçası zaten olmayan ümidimle perçinleşmiş olarak ayrıldım.bu iş olmayacak çünki yapmak istemiyorlar ellerinde bunun için vermiş olduğumuz tapu gibi evraklarıda var.isteyen gidip görebilir özellikle tavırlarını.

  2. mehnet ali atak dedi ki:

    Bence de son derece haklısınız. Bunların ödeme yapmaya niyetleri yok. Üzüm yemiyor bağcıyı dövüyorlar. Ben 2008 çıkışlıyım paramı alamadım. size 2009 ödemeleri demişler. artık gerisini siz düşünün.

  3. yelda koca dedi ki:

    Haziran 2012de 10 yılı tamamlayarak çıktığım sistemden ana paradadan yapılan kesintiyi alabilmek için 16.10.2012de evraklarımı BMV Dairesine verdim.Bu güne kadar ödeme yapılmadı.Telefona da cevap verilmiyor.Dahili numarayı tuşladığımda ise devamlı bir müzik sesi geliyor.Bu paraların üzerine mi yatılacak merak içindeyim.