BireyselEmeklilikSistemi.Org

Hakkımızda

Gün geçtikçe üye sayısını artırmakta olan Bireysel Emeklilik Sistemiyle ilgili olarak, gerek sistem içerisinde yer alan üyeler olsun gerekse sisteme katılmayı düşünenler olsun  merak ettikleri konularda belli kalıplar dışında cevap alamamakta buna bağlı olarak belirsizliklerle uğraşmaktan yorulup sisteme girmeyi düşünenler bunu askıya almakta, sistemdekiler ise tüm kontrolü şirketin inisiyatifine bırakmaktadır.

Bu konudaki eksikliği gidermeyi hedefleyen sitemizde mümkün olduğunca bireysel emeklilik sistemi katılımcılarının ve sisteme katılmayı düşünenlerin karşılaştıkları sorunlar, bu sorunların çözümü, bireysel emeklilik sistemi ilgili gelişmeler, fon yönetimi vb. konulara yer vermeye çalışacağız.

Bu konuda tarafsız bir kaynak olmak amacı güden sitemiz, tüm ziyaretçilerinin görüş ve önerilerine önem vermekte ve bu görüş ve öneriler doğrultusunda site içeriğini oluşturmaktadır.

Bireysel emeklilik sistemiyle ilgili sitemizde yer almasını istediğiniz konuları bizimle paylaşmak için, lütfen İletişim bölümünden bizimle irtibata geçiniz.

 

Not: Sitemizin hiçbir kurum, kuruluş veya şirketle ilişkisi yoktur.

 

BireyselEmeklilikSistemi.Org